www.lusi.lt

Skelbimas

DARBAS INTERNETE!

Skelbimo nr. 50162, įdėtas 2010-10-16 · Perskaitė:

Dovanų 100 eurų! Netikit - išbandykit.
Jie tikrai juos sumoka nei aš, nei jūs nieko neprarandate (išskyrus 11 minuciu per diena), niekuo nerizikuojate, registracija nemokama!!!
Kaip internete uždirbti savo pirmus eurus?
Viskas kas jums būtina – tai reguliariai tikrinti savo elektroninį paštą ir spaudyti nuorodas. Yra kompanijos, kurios moka visai solidžias sumas už mokamo pašto peržiūrą. Tiems, kurie nežino, kas yra „klikai“ (paspaudimai) ir mokamas paštas, aiškinu - Jūs lankote reklaminius internetinius puslapius, o jų internete pakankamas kiekis, ir registruojatės ten kaip darbuotojas be įsipareigojimų. Tada jums ateina laiškai su nuorodomis, kurias jūs spaudot ir žiūrite reklaminį puslapį 15-60 sekundžių ir visi pinigai užskaitomi į jūsų sąskaitą .
Mano pasiūlymo esmė: siūlau jums dirbti su anglų kompanija depacco.com adresu: (jei ši neatsidaro, spauskite apačioje nurodytą internetinį tinklapį).
Tai reklamos kompanija, bet jums čia mokės ne apgailėtinus 0,0002$ už laišką, o mokės jums 1-10 eurų už laišką arba nuorodos paspaudimą. Atsiskaitoma per tokią mokėjimo sistema kaip „MoneyBookers“ (yra ir kitų, tačiau ši sistema yra priimtina, rimta ir machinacijomis neužsiima). Jūs nieko neprarandate (tik savo laiką), niekuo nerizikuojate, registracija nemokama!!!
Taigi, pradedam:
1. Pirmiausiai, jei Jūs neturite atsidarę sąskaitos minėtoje mokėjimo sistemoje, Jums reikia užsiregistruoti joje nemokama https://www.moneybookers.com/app/?rid=8616719 0 Ten Jūs užpildote nedidelę anketą paspaudę viduryje tinklapio „Sign up now“, kur nurodote kai kuriuos savo duomenis. Veliau į Jūsų nurodytą e-mail ateis žinutė, kurią turėsite patvirtinti bei pabaigti pildyti savo duomenis. Štai ir sąskaitą jau bus atidaryta. Nuo sios sąskaitos Jūs po to galėsite pervesti pinigus i savo Lietuviską banko sąskaitą ar kreditinę kortelę.
2. Po to registruojamės (nemokamai) nuorodoje depacco.com/pages/index.ph p?refid=lormar(jei ši neatsidaro, spauskite apačioje nurodytą internetinį tinklapį)
3. spaudžiate klavišą Join puslapio viršuje.
4.Įvedam į please enter your e-mail adress to sign-up savo e-mail (naudoti tik su galune com. pvz hotmail.com/) ir spaudžiam continue.
5. Į jūsų e-mail ateis laiškas, kuriame bus nuoroda, ją reikia paspausti ir užpildyti laukus kaip parodyta Žemiau:
- nededam varnelės prie teksto if you only wish to advertise with us and do not wish become an affiliate, chek this box.
- laukelyje username – sugalvojam sau vardą-niką.
- sendemails topasirenkam site inbox@email
- first name - vardas
- last name - pavardė
- adress – savo namų adresą (pvz street laisves al.60-12)
- city - miestas
- state – pasirenkam iš sarašo - n/a
- other – rašom rajoną
- zip code – savo pašto kodą
- referred by – turi stovėti lormarJeigu ne, tai pataisykite.
- select categories of interesets to you – pasirenkam visas kategorijas.
- select a payment method – pasirenkam „MoneyBookers“.
- password – sugalvojam savo slaptažodį (jis reikalingas įeiti į bek-afisą.)
- confirm password – pakartojam slaptažodį. Spaudžiam signup
Viskas! Jūs užsiregistravote! Į Jūsų sąskaitą priskaičiuota 100 eurų.
Kaip įeiti į savo accaunt (bek-ofisą)?
1. einam i puslapį pagal nuorodą depacco.com/pages/
2. langelyje member log in vedam savo niką ir slaptažodį, kurį nurodėme registruojantis (jums į pašta atėjo laiškas su duomenimis).
Kaip greitai uždirbti kuo daugiau pinigų į savo sąskaitą?
Tam reikia pakviesti į šį darbą kuo daugiau žmonių, nes išmokos už kiekvieną pakviestą Jūsų žmogų nuo 20 ?urų.
1. Registruokis ir gauk 100 euru
2. Peržiūrėk kiekvieną dieną tuos laiškus ir tas nuorodas kurias atsiuntė kompanija. (savo accaunt`e adresu depacco.com/pages/) /
3. Siūlyk šį pasiūlymą forumuose, bloguose, nemokamose skelbimų lentose, kitose reklamos sistemose ir t.t.
Bandyk kol kiti galvoja! Sėkmės. Nepraleiskite šanso!

BANKO INTERNETINIS TINKLAPIS:
https://www.moneybookers.com/app/?rid=8616719

REKLAMOS INTERNETINIS TINKLAPIS:
depacco .com/pages/index.php?refid =lormar

dar siulyciau prisijungti prie sky-wolf.net/pages/index.php?refid=lormar ir taip pat prisiregistruoti.Sekmes!

Kontaktai

Vardas: Laurita
Miestas: Vilnius


Skelbimo adresas: http://lusi.lt/euruisbandykitjiejuossumokanei-50162.html